Sutaupai 50%

Apie pardavėją

UAB „INTER TRAVEL“

Įmonės kodas: 302537589

Palangos g. 4, Vilnius LT-01402

tel. 852786835

violeta@intertravel.lt

www.intertravel.lt

Nepamirštama pažintis su viena iš istoriškai reikšmingiausių Artimųjų Rytų valstybių - Pažadėtąja žeme! Visus artimiausiu metu kviečiame į neeilinę pažintinę 9 dienų kelionę lėktuvu į IZRAELĮ su nakvynėmis ir pusryčiais viešbutyje.

Plačiau apie pasiūlymą »
 • Aprašymas
 • Sąlygos
 • Paslaugų teikimo vieta

Nepamirštama pažintis su viena iš istoriškai reikšmingiausių Artimųjų Rytų valstybių - Pažadėtąja žeme! Visus artimiausiu metu kviečiame į neeilinę pažintinę 9 dienų kelionę lėktuvu į IZRAELĮ su nakvynėmis ir pusryčiais viešbutyje.

Izraelis

2014 m. kovo 16-24 d.

Kelionės kaina 1689 Lt (3380 Lt)

1 diena (kovo 16 d., sekmadienis):

 • 15:00 val. susitikimas Vilniaus oro uoste;
 • 17:00* val. skrydis Vilnius-Tel Avivas (Izraelis);
 • 20:50* val. atvykimas į Tel Avivą;
 • kelionė autobusu į Netanijos miestą (arba priemiestį);
 • įsikūrimas ir nakvynė viešbutyje.

2 diena (kovo 17 d., pirmadienis):

 • pusryčiai viešbutyje;
 • ekskursija į Tel Avivą ir Jafą;
 • grįžimas į viešbutį;
 • nakvynė viešbutyje.

Tel Avivas - tai įvairiapusis miestas, įkūnijantis visas permainas ir atspindintis šalies dabartį. Tel Avivas - ne tik šalies finansų, ekonomikos ir verslo, bet ir žydų kultūros, mados, prekybos bei pramogų centras. XX a. pradžioje keletas šeimų Jafos pakraštyje įkūrė nedidelę gyvenvietę ir pavadino ją „Pavasario kalva". Laikui bėgant, gyvenvietė tapo vienu didžiausiu Izraelio miestu, kur yra viskas: prabangūs viešbučiai ir apleisti arabų namai, meno galerijos ir slėpiningi bulvarai, triukšmingos krantinės ir tylios gatvelės.
Jafa - tai vienas seniausių pasaulio miestų. Legenda byloja, kad miesto pavadinimas susijęs su Nojaus sūnaus Jafeto, kuris po pasaulinio tvano pastatė čia uostą, vardu. Pagal kitą legendą, pavadinimas Jafa kilo iš žydų žodžio „gražioji". Jafa priklausė egiptiečiams, žydams, persams, finikiečiams, romėnams, graikams - kiekviena iš šių tautų paliko savo pėdsakus miesto istorijoje. Su šia vieta susijusios įvairiausios legendos ir pasakojimai. Pagal Bibliją, karalius Saliamonas per Jafos uostą plukdė Libano kedrus Pirmosios šventyklos statybai. Mieste yra daugybė bažnyčių ir vienuolynų, priklausančių įvairioms krikščioniškosioms konfesijoms. Miestas tapo mėgiama turistų ir vietinių gyventojų pasivaikščiojimo vieta. Be to, sunku išvardinti visus žymius pasaulio žmones, su kurių vardais susijusi Jafa.

3 diena (kovo 18 d., antradienis):

 • pusryčiai;
 • laisvas laikas arba siūlome ekskursiją į Galilėją;
 • grįžimas į viešbutį;
 • nakvynė viešbutyje.

Galilėja - tai Izraelio šiaurėje esantis derlingiausias šalies kraštas. Ši Izraelio dalis nuo seno buvo garsi savo išdžiuvusiomis kalvomis ir derlingais slėniais, klestėjusiais grūdų, sultingų vaisių ir alyvų derliumi. Aukštutinė Galilėja, šiaurėje susiliejanti su Libano kalnais, iki šių dienų mena vietinių krauju aplietas kovas su svetimtaučiais. Čia duota pradžia ir didiesiems prekybos keliams, kurie plito po visą pasaulį. Tačiau šis kraštas ypatingas ne tik gamta ar ekonomine reikšme - jis kviečia pažinti žymiausias judaizmo ir krikščioniškosios religijos vietas.
Kineretas - tai nuostabus kalnais apsuptas ežeras (jo ilgis - 21 km, plotis - 12 km, gylis - 45 m). Ežeras yra Žemutinėje Galilėjoje ir todėl dažnai vadinamas Galilėjos jūra. Ežeras gėlavandenis, todėl yra svarbus geriamo vandens šaltinis Izraelyje. Kaip ir senovėje, ežeras garsėja savo žuvimi, pakrantės restoranuose galima pasimėgauti garsiąja Švento Petro žuvimi, paruošta taip, kaip ir Jėzaus laikais, kai ant kranto uolos Jėzus pasidalino savo maistu su sugrįžusiais po sekmadienio mokiniais.

4 diena (kovo 19 d., trečiadienis):

 • pusryčiai viešbutyje;
 • laisvas laikas arba pasirinktinai ekskursija į Jeruzalę (€45/asm.);
 • grįžimas į viešbutį;
 • nakvynė viešbutyje.

Jeruzalė - oficiali šalies sostinė. Miestas yra suskirstytas į kvartalus: žydų, krikščionių, musulmonų ir armėnų. Jeruzalė yra šventas miestas iš karto trims pasaulio religijoms - judėjams, musulmonams bei krikščionims. Žydams Jeruzalė - tai miestas į kurį Abraomas atvedė paaukoti Izaoką, taip pat Dovydo šlovės ir Saliamono Šventyklos vieta. Musulmonams - šventas al Kudžsas, vieta, kur, kaip kalbama, Mahometas pakilo į dangų ant savo arklio. Krikščionims - miestas, kuriame paskutines savo žemiškojo gyvenimo dienas praleido Kristus bei Paskutinės vakarienės, Nukryžiavimo ir Prisikėlimo vieta.

5 diena (kovo 20 d., ketvirtadienis):

 • pusryčiai viešbutyje;
 • laisvas laikas arba pasirinktinai ekskurisja į Betliejų (€39/asm.);
 • grįžimas į viešbutį;
 • nakvynė viešbutyje.

Betliejus - tai Vakarų Kranto miestas, šiuo metu priklausantis Palestinos autonomijai, taip pat Kristaus gimimo ir Rachelės (Jokūbo žmonos) palaidojimo vieta, garsus kaip Dovydo miestas. Jame gyveno jo protėviai Ruta ir Boazas. Svarbiausias Betliejaus pastatas - Jėzaus Gimimo bazilika. Imperatorius Konstantinas 339 m. pastatė Jėzaus Gimimo baziliką toje vietoje, kur pagal seną tradiciją buvo Jėzaus gimimo grota. Pastatas iš esmės išliko toks pats iki šių dienų nesugriautas. Net nuo persų antpuolių bazilika nenukentėjo, nes ant bažnyčios frontono mozaikos buvo pavaizduoti Trys Karaliai su persiškais rūbais, atvykę pasveikinti kūdikėlio Jėzaus. Dabar bazilikos vidų tvarko ir šventojoje grotoje Gimimo altorių turi graikai ortodoksai bei armėnai. Katalikams priklauso Trijų Išminčių altorius. Pranciškonai, negalėdami laisvai melstis bazilikoje, prie pat jos pasistatė naują Šv. Kotrynos bažnyčią ir vienuolyną. Ji buvo pastatyta viduramžiais ir skirta Aleksandrijos kankinės atminimui. Šiandien tai Betliejaus lotyniškų apeigų katalikų parapijos bažnyčia - joje kiekvienais metais laikomos iškilmingos Kalėdų Mišios, kurioms vadovauja Jeruzalės patriarchas. Bažnyčioje yra saugoma Kūdikėlio Jėzaus skulptūrėlė, kuri per Kalėdų šventes padedama jo gimimo vietoje.

6 diena (kovo 21 d., penktadienis):

 • pusryčiai viešbutyje;
 • ekskursija į Aką ir Haifą.
 • grįžimas į viešbutį;
 • nakvynė viešbutyje.

Aka - vienas seniausių tebegyvenamų miestų Izraelyje. Jis minimas dar XIX a. pr. m. e. duoklių Tutmoziui III sąraše. Nuo II tūkstantmečio iki IV a. pr. m. e. tai buvo svarbus finikiečių prekybos centras. 336 m. pr. m. e. miestą užkariavo Aleksandras Makedonietis ir pavadino Ptolemėjo Antiochija (Antiochia Ptolemais). Akas klestėjo 285-246 m. pr. m. e., valdant Egipto karaliui Ptolemajui II Filadelfui, ir nuo 65 pr. m. e., valdant romėnams. Vėliau miestas perėjo Bizantijai, 614 m. buvo užkariautas persų, o 638 m. - arabų. Tuo metu miestas tapo svarbiausiu Palestinos regiono uostu. 1104 m., pirmojo kryžiaus žygio metu, uostą užėmė Balduinas I. Miestas buvo pavadintas Akre (St. Jean d'Acre) ir tapo svarbiausiu uostu Levante bei pagrindiniu kryžininkų ekspansijos į Palestiną tašku. Akrę buvo užėmęs Saladinas, bet 1191 m. atkovotas kryžininkų. Galiausiai po 1291 m. Akrės apgulties kryžininkai buvo išvyti iš Palestinos, o kraštą užėmė mameliukai. 1516-1918 m. miestas priklausė Osmanų imperijai, 1922-1948 m. Didžiosios Britanijos Palestinos mandatinei teritorijai.
Haifa - trečias pagal dydį Izraelio miestas, esantis šalies šiaurės vakaruose, Viduržemio jūros pakrantėje, Karmelio kalno pašlaitėje, Haifos apskrities administracinis centras. Miestas žinomas jau nuo antikos laikų ir tada vadintas Sikaminonu. Haifa - svarbiausias Bahajų tikėjimo centras pasaulyje. Taip pat mieste Jūsų laukia teatrai, muziejai, kino teatrai, viešbučiai, prekybos centrai, beje, šalia miesto yra keli labai malonūs paplūdimiai.

7 diena (kovo 22 d., šeštadienis):

 • pusryčiai viešbutyje;
 • ekskursija po Judėjos dykumą;
 • grįžimas į viešbutį;
 • nakvynė viešbutyje.

Ekskursijos po Judėjos dykumą metu aplankysite vienuolynus, ir galimybę išsimaudyti Negyvojoje jūroje. Ekskursijos metu keliausite Judėjos dykumų platybėmis iki Negyvosios jūros. Turistai turės galimybę pamatyti tikrąją krikšto vietą bei senąjį Gerasimos vienuolyną. Kelias Negyvosios jūros link eina per Judėjos dykumą - tai vieta, kuri tūkstančius metų žmones traukia savo Dieviškąja energetika. Negyvoji jūra (arba Mirties jūra) garsėja tuo, kad yra labai druskinga. Nors yra vadinama jūra, bet morfologiškai yra ežeras, nes neturi susijungimo su vandenynu. Negyvosios jūros pavadinimą davė romėnai. Anksčiau Negyvoji jūra buvo vadinama: „Sūrioji", „Rytų", „Asfalto". Negyvoji jūra yra maždaug 76 km ilgio ir 17 km pločio, gylis - 400 m, jos krantai yra 388-420 m žemiau jūros lygio. Giliausia Negyvosios jūros vieta - 800 m žemiau jūros lygio. Įdubos vanduo neužpila todėl, kad vandens išgaruoja daug daugiau negu prisipildo iš Jordano upės. Iš šios jūros neišteka jokia upė, o dėl karščio dykumoje vanduo greitai garuoja ir jis tampa labai sūrus. Druskos kiekis jame sudaro daugiau kaip 26% (jūra 8 kartus sūresnė už Viduržemio jūrą, kurios druskingumas siekia 3,5%). Joje neauga nei dumbliai, nei jokia kita gyvybė. Negyvojoje jūroje paskęsti beveik neįmanoma - gali gulėti ir knygą skaityti, sūpuotis tarsi koks plūduras. Be to, Negyvosios jūros pakrantėse yra daug nuo druskos ištirpusio juodojo purvo. Šis purvas - per milijonus metų susikaupusios mineralinės nuosėdos ir organinės medžiagos, naudojamos kosmetikoje ir medicinoje. Purvo vonios atpalaiduoja, teikia žvalumo, malšina reumatinius bei nugaros skausmus. Negyvojoje jūroje itin gausu kalio druskos (~14%), magnio (~50%) ir bromo (~2%), todėl jos vanduo gydo nervų sistemą, artritą, psoriazę, bronchiną astmą, kitas kvėpavimo ir odos ligas. Vandens išgarinimo būdu iš jūros išgaunamas magnis, kaclis, manganas, kalis, jodas. Oras ties Negyvąja jūra yra prisodrintas deguonies, čia galima ilgiau būti saulėje, nebijant per smarkiai nudegti. Karšti mineraliniai šaltiniai, jūros vanduo, bromo prisodrintas oras gerina nuotaiką. Prie Negyvosios jūros gausu sveikatos centrų, taip pat viešbučių su šios jūros vandens baseinais, purvo voniomis bei sveikatingumo klubais.

8 diena (kovo 23 d., sekmadienis):

 • pusryčiai viešbutyje;
 • išsiregistavimas iš viešbučio;
 • laisvas laikas arba kelionė po Golano aukštumas (€45/asm.);
 • pervežimas į oro uostą;
 • 21:40* skrydis Tel Avivas-Vilnius.

9 diena (kovo 24 d., pirmadienis):

 • 01:50* atskridimas į Vilnių.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • lėktuvo bilietai (Vilnius-Tel Avivas-Vilnius); *Skrydžių laikas gali keistis.
 • pervežimai autobusu kelionės metu;
 • kelionės vadovo paslaugos visos kelionės metu (lietuvių arba rusų kalba);
 • 7 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais Netanijoje;
 • mažas rankinis bagažas (matmenys 42x32x25 cm, svoris - iki 10 kg), kuris turi tilpti lėktuve po sėdyne;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas;
 • ekskursinė išvyka į Tel Avivo Jafą;
 • ekskursinė išvyka į Haifą ir Aką;
 • ekskursinė išvyka po Judėjos dykumą, aplankant vienuolynus ir galimybė išsimaudyti Negyvojoje jūroje;
 • ekskursinė išvyka į Galilėją.

Papildomai mokama:

 • €100/asm. kuro mokestis (privalomas);
 • €45/asm. ekskursinė išvyka į Jeruzalę;
 • €39/ams. ekskursinė išvyka į Betliejų;
 • €45/asm. ekskursinė išvyka po Golano aukštumas;
 • €72/asm. vakarienės viešbutyje pagal pageidavimą (6 vakarienės po €12/asm.);
 • Izraelyje priimta atsidėkoti gidams arbatpinigiais - apie 10$;
 • €165 priemoka už vienvietį kambarį, jei keliaujate vienas;
 • €25 už papildomą didelį rankinį bagažą (56x45x25 cm), bagažą vėliausiai galite užsisakyti likus savaitei iki kelionės. Šis papildomas rankinis bagažas bus dedamas lėktuvo lentynoje virš sėdynių, todėl bagažas turi atitikti nurodytus matmenis. Išsipirkus didelį rankinį bagažą, nebus sumuojamas svoris su mažu nemokamu rankiniu bagažu (todėl, visos rankinės ir pan. turi tilpti į didelį rankinį bagažą).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • bilietai į lankomus objektus;
 • viešojo transporto bilietai;
 • maitinimas skrydžio metu - pagal pateikiamą meniu lėktuve;
 • sveikatos draudimas kelionės metu.

Pastabos:

 • objektų lakymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • kelionės vadovas gali keisti programos eigą apie tai informavus klientus iš anksto;
 • į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio rėžimo privalo stovėti.

Dėmesio!

Nepamirškite į kelionę pasiimti paso, galiojančios ne trumpiau nei 6 mėnesius.

Kelionę organizuoja SIA "VRK" (Latvija)

Su organizatoriaus sutarties sąlygomis galite susipažinti ČIA


Sąlygos

Kelionės data: 2014 m. kovo 16-24 d.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • lėktuvo bilietai (Vilnius-Tel Avivas-Vilnius); *Skrydžių laikas gali keistis.
 • pervežimai autobusu kelionės metu;
 • kelionės vadovo paslaugos visos kelionės metu (lietuvių arba rusų kalba);
 • 7 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais Netanijoje;
 • mažas rankinis bagažas (matmenys 42x32x25 cm, svoris - iki 10 kg), kuris turi tilpti lėktuve po sėdyne;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas;
 • ekskursinė išvyka į Tel Avivo Jafą;
 • ekskursinė išvyka į Haifą ir Aką;
 • ekskursinė išvyka po Judėjos dykumą, aplankant vienuolynus ir galimybė išsimaudyti Negyvojoje jūroje;
 • ekskursinė išvyka į Galilėją.

Papildomai mokama:

 • €100/asm. kuro mokestis (privalomas);
 • €45/asm. ekskursinė išvyka į Jeruzalę;
 • €39/ams. ekskursinė išvyka į Betliejų;
 • €45/asm. ekskursinė išvyka po Golano aukštumas;
 • €72/asm. vakarienės viešbutyje pagal pageidavimą (6 vakarienės po €12/asm.);
 • Izraelyje priimta atsidėkoti gidams arbatpinigiais - apie 10$;
 • €165 priemoka už vienvietį kambarį, jei keliaujate vienas;
 • €25 už papildomą didelį rankinį bagažą (56x45x25 cm), bagažą vėliausiai galite užsisakyti likus savaitei iki kelionės. Šis papildomas rankinis bagažas bus dedamas lėktuvo lentynoje virš sėdynių, todėl bagažas turi atitikti nurodytus matmenis. Išsipirkus didelį rankinį bagažą, nebus sumuojamas svoris su mažu nemokamu rankiniu bagažu (todėl, visos rankinės ir pan. turi tilpti į didelį rankinį bagažą).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • bilietai į lankomus objektus;
 • viešojo transporto bilietai;
 • maitinimas skrydžio metu - pagal pateikiamą meniu lėktuve;
 • sveikatos draudimas kelionės metu.

Pastabos:

 • objektų lakymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • kelionės vadovas gali keisti programos eigą apie tai informavus klientus iš anksto;
 • į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio rėžimo privalo stovėti.

Dėmesio!

Nepamirškite į kelionę pasiimti paso, galiojančios ne trumpiau nei 6 mėnesius.

Kelionę organizuoja SIA "VRK" (Latvija)

Su organizatoriaus sutarties sąlygomis galite susipažinti ČIA

 • Kuponas galioja nuo 2014-03-16 iki 2014-03-24.
 • 100 % GRĄŽINIMO GARANTIJA! Įsigytą ir nepanaudotą kuponą galite grąžinti per 10 dienų nuo kupono įsigijimo dienos, jei kupono galiojimo laikas nepasibaigęs!

Kelionės data: 2014 m. kovo 16-24 d.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • lėktuvo bilietai (Vilnius-Tel Avivas-Vilnius); *Skrydžių laikas gali keistis.
 • pervežimai autobusu kelionės metu;
 • kelionės vadovo paslaugos visos kelionės metu (lietuvių arba rusų kalba);
 • 7 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais Netanijoje;
 • mažas rankinis bagažas (matmenys 42x32x25 cm, svoris - iki 10 kg), kuris turi tilpti lėktuve po sėdyne;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas;
 • ekskursinė išvyka į Tel Avivo Jafą;
 • ekskursinė išvyka į Haifą ir Aką;
 • ekskursinė išvyka po Judėjos dykumą, aplankant vienuolynus ir galimybė išsimaudyti Negyvojoje jūroje;
 • ekskursinė išvyka į Galilėją.

Papildomai mokama:

 • €100/asm. kuro mokestis (privalomas);
 • €45/asm. ekskursinė išvyka į Jeruzalę;
 • €39/ams. ekskursinė išvyka į Betliejų;
 • €45/asm. ekskursinė išvyka po Golano aukštumas;
 • €72/asm. vakarienės viešbutyje pagal pageidavimą (6 vakarienės po €12/asm.);
 • Izraelyje priimta atsidėkoti gidams arbatpinigiais - apie 10$;
 • €165 priemoka už vienvietį kambarį, jei keliaujate vienas;
 • €25 už papildomą didelį rankinį bagažą (56x45x25 cm), bagažą vėliausiai galite užsisakyti likus savaitei iki kelionės. Šis papildomas rankinis bagažas bus dedamas lėktuvo lentynoje virš sėdynių, todėl bagažas turi atitikti nurodytus matmenis. Išsipirkus didelį rankinį bagažą, nebus sumuojamas svoris su mažu nemokamu rankiniu bagažu (todėl, visos rankinės ir pan. turi tilpti į didelį rankinį bagažą).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • bilietai į lankomus objektus;
 • viešojo transporto bilietai;
 • maitinimas skrydžio metu - pagal pateikiamą meniu lėktuve;
 • sveikatos draudimas kelionės metu.

Pastabos:

 • objektų lakymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • kelionės vadovas gali keisti programos eigą apie tai informavus klientus iš anksto;
 • į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio rėžimo privalo stovėti.

Dėmesio!

Nepamirškite į kelionę pasiimti paso, galiojančios ne trumpiau nei 6 mėnesius.

Kelionę organizuoja SIA "VRK" (Latvija)

Su organizatoriaus sutarties sąlygomis galite susipažinti ČIA

 • Kuponas galioja nuo 2014-03-16 iki 2014-03-24.
 • 100 % GRĄŽINIMO GARANTIJA! Įsigytą ir nepanaudotą kuponą galite grąžinti per 10 dienų nuo kupono įsigijimo dienos, jei kupono galiojimo laikas nepasibaigęs!
Paslaugų teikimo ar prekių atsiėmimo vietos:

Panevėžys:

Vieta žemėlapyje

Pristatoma į namus

* - Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.

Suskleisti »
Apie ką norite parašyti ? Vardas* El. pastas* Tekstas*
Parašykite savo nuomonę.
Mes vertiname Jūsų atsiliepimus.
Ačiū.
Prenumeruokite Uogos.lt naujienlaiškius!